Polska, Odznaka Zasłużonego Urzęnika Wojskowego II klasy

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 22:22:40
178846
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, Odznaka Zasłużonego Urzęnika Wojskowego II klasy, Na czerwonej tarczy z białą obwódką wieniec, na którym Orzeł z tarczą, niżej dwa skrzyżowane pióra, w dolnej części wieńca II, na stronie odwrotnej wygrawerowane 87, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK - WARSZAWA / MIODOWA 19
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, emalia, 23.9 mm, 9.83 g, ciekawa i rzadka odznaka, nienotowana w literaturze

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 16
Ilość odsłon: 281

1)  1 150 zł
2)  1 100 zł
3)  880 zł
4)  560 zł
5)  155 zł