Polska, medal na pamiątkę pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski, 1979

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 22:22:00
178842
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal na pamiątkę pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski, 1979, Aw: Popiersie papieża w lewo i napis w otoku OJCIEC ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II, Rw: Matka Boska z Dzieciątkiem, z boków św. Wojciech i św. Stanisław, w otoku PIERWSZA PIELGRZYMKA DO POLSKI 1979, GNIEZNO CZĘSTOCHOWA KRAKÓW, medal projektu Stanisławy Wątróbskiej
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '986', 40 mm, 26.65 g, nakład 4.500 sztuk, kolorowa patyna, bardzo ładny, w oryginalnym pudełku
Literatura: Nestorowicz 164, Grabowski 0059

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 954

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  240 zł