Polska, medal z okazji 500. rocznicy bitwy pod Grunwaldem, 1910

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 22:21:20
178310
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medal z okazji 500. rocznicy bitwy pod Grunwaldem, 1910, Kraków, Aw: Dwa popiersia z tarczami herbowymi Polski i Litwy, wkoło KROL JAGIEŁŁO - W. K. WITOLD - 1410-1910; Rw: Fragment sceny bitwy wzorowany na obrazie Jana Matejki, niżej sygnatura K. CZAPLICKI wokoło W 500. ROCZNICĘ POGROMU KRZYŻAKÓW POD GRUNWALDEM
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony, 49.8 mm, 39.61 g, drobne zacięcia krawędzi
Literatura: Strzałkowski 154

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 851

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  230 zł
4)  220 zł
5)  180 zł