Włochy, medalik religijny z uszkiem, XVIII w.

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 22:19:40
178309
Opis: Włochy, medalik religijny z uszkiem, XVIII w., Aw: Maryja z Dzieciątkiem, w otoku DILECTO - \EVPIO(?), Rw: Św. Antoni klęczący w lewo, przed nim księga na której siedzi Dzieciątko, w tle anioły, ...ANTON•D•P, w odcinku ROMA
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 42 x 56 mm, 35.67 g, medalik wytarty

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 484

1)  65 zł
2)  60 zł