Watykan, medal

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Watykan, medal

Watykan, medal

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 22:19:20
178838
Opis: Watykan - Pius XI 1922-1939, medal, sygnowany MISTERUZZI wybity w 1923 r., Aw: Popiersie w lewo i napis PIVS XI PONT MAX ANNO II, Rw: Postacie św. Tomasza z Akwinu, Dantego, Beatrycze, Jana XXII, Piusa V i Leona XIII i napis wokoło ALIGHERIO PRAECINENTE IOAN XXIII A. D. MCCCXXIII SANCT ORD ASGRIPSIT, w odcinku PIVS V ECCL DOCT ANGEL SANCTV / LEO XIII SCHOL CATH PATR / DECLAR ET INSTIT
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 44.1 mm, 31.55 g, rysy i drobne uszkodzenia obrzeża

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 111

1)  175 zł
2)  175 zł
3)  70 zł
4)  65 zł
5)  60 zł