Śląsk, medal 50-lecie Stowarzyszenia „Ekonomiczno-Patriotycznego”, 1884

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 22:18:40
178713
Opis: Śląsk - Oleśnica - miasto, medal 50-lecie Stowarzyszenia „Ekonomiczno-Patriotycznego”, 1884, Aw: Kobieta z wieńcami laurowymi, poniżej mężczyzna z końmi oraz kobieta z krową i cielakiem, w odcinku u dołu sygnatura G LOOS oraz narzędzia rolnicze, Rw: W kwiecistym wieńcu poziomy napis VOM LANDWIRTH SCHAFTLICHEN CENTRAL VEREINE FUR SCHLESIEN
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 42.5 mm, brąz
Literatura: F.u.S. 4811

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 132

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  150 zł
4)  95 zł