Watykan (Państwo Kościelne), zestaw 2 monet

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 22:10:20
178820
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Pius VI 1775-1799, zestaw 2 monet, 5 baiocchi (Perugia, 1797) oraz 2 1/2 baiocchi (Ancona, 1796)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, razem 2 sztuki, ciemna patyna
Literatura: Berman 3130, 3003

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 228

1)  230 zł
2)  220 zł