Rosja, żeton koronacyjny, 1856

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 22:03:00
178711
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, żeton koronacyjny, 1856, Aw: Ukoronowany monogram Aleksandra II, Rw: Pod koroną КОРОНОВАНЪ ВЪ МОСКВҌ 1856
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 22 mm, 4.00 g, patyna, rysy w tle
Literatura: Diakov 653.3, Smirnov 604

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 249

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  180 zł
4)  170 zł
5)  165 zł
6)  155 zł