Rosja, 5 kopiejek, 1833 EM/ФХ

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Rosja, 5 kopiejek, 1833 EM/ФХ

Rosja, 5 kopiejek, 1833 EM/ФХ

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 22:02:40
178717
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, 5 kopiejek, 1833 EM/ФХ, Jekaterinburg
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 487, Brekke 246, Uzd. 3310

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 180

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  135 zł
4)  100 zł
5)  95 zł