Niemcy, 2/3 talara, 1766

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Niemcy, 2/3 talara, 1766

Niemcy, 2/3 talara, 1766

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 21:56:20
178719
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Fryderyk August III 1763-1806, 2/3 talara, 1766, Drezno, z inicjałami EDC (Ernst Dietrich Croll)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Buck 124, Kahnt 1102

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 138

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  125 zł
4)  105 zł
5)  80 zł
6)  75 zł