Niemcy, 1/6 talara, 1752 D

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Niemcy, 1/6 talara, 1752 D

Niemcy, 1/6 talara, 1752 D

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 21:54:20
178943
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk II 1740-1786, 1/6 talara, 1752 D, Aurich
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Olding 57, Schrötter 28

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 163

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  155 zł
4)  48 zł