Austria, 1/2 krajcara, 1812 A

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Austria, 1/2 krajcara, 1812 A

Austria, 1/2 krajcara, 1812 A

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 21:49:40
178941
Opis: Austria - Franciszek II 1792-1835 - emisje po ustanowieniu cesarstwa, 1/2 krajcara, 1812 A, Wiedeń
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładnie zachowany egzemplarz
Literatura: Herinek 1111

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 121

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  50 zł
4)  46 zł
5)  30 zł