Austria, 1/2 krajcara, 1812 A
Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Austria, 1/2 krajcara, 1812 A
Cena wylicytowana: 95 zł
178941
Opis: |
Austria - Franciszek II 1792-1835 - emisje po ustanowieniu cesarstwa, 1/2 krajcara, 1812 A, Wiedeń |
Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna, ładnie zachowany egzemplarz |
Herinek 1111 |
Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 203
1) 95 zł
2) 90 zł
3) 50 zł
4) 46 zł
5) 30 zł
min |