Austria, 3 krajcary, 1818 B

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Austria, 3 krajcary, 1818 B

Austria, 3 krajcary, 1818 B

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 21:49:20
178939
Opis: Austria - Franciszek II 1792-1835 - emisje po ustanowieniu cesarstwa, 3 krajcary, 1818 B, Krzemnica
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładne
Literatura: Herinek 981

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 273

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  60 zł