Śląsk, 3 krajcary, 1620

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Śląsk, 3 krajcary, 1620

Śląsk, 3 krajcary, 1620

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 21:47:00
177658
Opis: Śląsk - księstwo ziębicko-oleśnickie - Henryk Wacław i Karol Fryderyk 1617-1639, 3 krajcary, 1620, Oleśnica, litery B-H nad łapami Orła
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S. 2232, E-.M. 488

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 146

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  75 zł
4)  50 zł
5)  38 zł
6)  32 zł