Śląsk, 3 krajcary, 1613

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Śląsk, 3 krajcary, 1613

Śląsk, 3 krajcary, 1613

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 21:46:20
177670
Opis: Śląsk - księstwo ziębicko-oleśnickie - Karol II 1548-1617, 3 krajcary, 1613, Oleśnica
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S. 2184, E.-M. 467

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 168

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  65 zł
4)  48 zł
5)  44 zł
6)  40 zł
7)  38 zł
8)  36 zł