Śląsk, 3 krajcary, 1612

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Śląsk, 3 krajcary, 1612

Śląsk, 3 krajcary, 1612

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 21:46:00
177667
Opis: Śląsk - księstwo ziębicko-oleśnickie - Karol II 1548-1617, 3 krajcary, 1612, Oleśnica, popiersie z dużą kryzą
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, nierówno wycięty krążek
Literatura: F.u.S 2171, E.-M. 465

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 272

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  40 zł
4)  38 zł