Śląsk, 3 krajcary, 1618
Zakończenie: 25-04-2019 21:45:20
Śląsk, 3 krajcary, 1618
177651
Opis: | Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Jan Krystian Brzeski i Jerzy Rudolf Legnicki 1602-1621, 3 krajcary, 1618, Złoty Stok |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | F.u.S. 1518, E.-M. 52 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 98