Śląsk, 3 krajcary, 1618

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Śląsk, 3 krajcary, 1618

Śląsk, 3 krajcary, 1618

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 21:45:20
177651
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Jan Krystian Brzeski i Jerzy Rudolf Legnicki 1602-1621, 3 krajcary, 1618, Złoty Stok
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S. 1518, E.-M. 52

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 98

1)  50 zł
2)  48 zł