Polska, 2 złote, 1933

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Polska, 2 złote, 1933

Polska, 2 złote, 1933

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 21:22:20
178965
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 2 złote, 1933, Warszawa, głowa kobiety w czepcu
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: ładna, tęczowa patyna, pięknie zachowane
Literatura: Parchimowicz 110b

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 346

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  380 zł
4)  360 zł
5)  200 zł
6)  165 zł
7)  155 zł
8)  150 zł
9)  130 zł
10)  115 zł
11)  105 zł
12)  95 zł
13)  90 zł