Polska, 10 złotych, 1933

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 21:15:00
178475
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładne
Literatura: Parchimowicz 122

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 287

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  280 zł
4)  260 zł
5)  250 zł
6)  240 zł
7)  230 zł
8)  210 zł
9)  195 zł
10)  185 zł
11)  180 zł