Polska, 10 złotych, 1932

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Polska, 10 złotych, 1932

Polska, 10 złotych, 1932

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 21:13:40
178455
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 1932, Anglia, głowa kobiety w czepcu, odmiana bez znaku mennicy
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: szlachetna patyna, piękne
Literatura: Parchimowicz 120b

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 258

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  180 zł
4)  160 zł
5)  150 zł
6)  145 zł
7)  140 zł
8)  130 zł
9)  125 zł
10)  120 zł