Polska, 1 grosz polski z miedzi krajowej, 1823

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 21:11:40
178394
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Aleksander I 1815-1825, 1 grosz polski z miedzi krajowej, 1823, Warszawa, odmiana z wąską koroną
Stan zachowania: III/II, Very Fine / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 898, Plage 213

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 332

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  55 zł
4)  48 zł