Polska, 3 grosze polskie, 1827 IB

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 21:11:20
178298
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 3 grosze polskie, 1827 IB, Warszawa, z napisem Z MIEDZI KRAIOWEY
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 1027, Iger KK.27.1.a, Plage 165

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 171

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  80 zł
4)  75 zł