Polska, trojak, 1766 G

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Polska, trojak, 1766 G

Polska, trojak, 1766 G

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 21:07:20
178390
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, trojak, 1766 G, Warszawa, duża litera G pod tarczą herbową
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: zielona patyna, ładnie zachowany
Literatura: Iger WA.66.1.a (R), Plage-miedź 217

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 24
Ilość odsłon: 841

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  460 zł
4)  350 zł
5)  340 zł
6)  330 zł
7)  310 zł
8)  300 zł
9)  290 zł
10)  280 zł
11)  260 zł
12)  160 zł
13)  140 zł
14)  125 zł