Polska, trojak, 1590

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Polska, trojak, 1590

Polska, trojak, 1590

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 21:00:00
178930
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, trojak, 1590, Ryga, mała głowa króla (korona z rozetą)
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: złotawa patyna
Literatura: Iger R.90.1.b, K.-G. 8

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 292

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  115 zł
4)  110 zł
5)  100 zł
6)  85 zł
7)  75 zł
8)  60 zł