Polska, szeląg, 1626

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Polska, szeląg, 1626

Polska, szeląg, 1626

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 20:59:00
178928
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, szeląg, 1626, Wilno, końcówki napisów L / LITV
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Ivanauskas 2SV119-57, Kop. 3471

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 551

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  30 zł