Polska, trojak, 1597

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 20:57:00
178969
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1597, Bydgoszcz, na rewersie napis w dwóch wierszach, głowa z kryzą i kokardą na chuście
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, zacięty na awersie
Literatura: Iger B.97.2.b

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 258

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  95 zł
4)  85 zł
5)  75 zł
6)  70 zł
7)  65 zł
8)  60 zł