Polska, trojak, 1594

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Polska, trojak, 1594

Polska, trojak, 1594

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 20:56:40
178681
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1594, Malbork, typ z skróconą datą u dołu między zamkniętym pierścieniem (znakiem mincerza Kacpra Goebla) a trójkątem
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna, kolorowa patyna, bardzo ładny
Literatura: Iger M.94.1.a

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 606

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  280 zł
4)  260 zł
5)  240 zł
6)  220 zł
7)  200 zł
8)  195 zł
9)  185 zł