Słowianie, naśladownictwo denara typu OAP, X/XI w.

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 20:48:00
178660
Opis: Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, naśladownictwo denara typu OAP, X/XI w., Aw: Krzyż grecki, wewnątrz O-D-D-O, Rw: Kapliczka wewnątrz której VID (?), legenda
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 18.7 mm, 2.07 g, gięty, bardzo ciekawy

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 261

1)  450 zł
2)  440 zł
3)  360 zł
4)  300 zł