Węgry, denar, ok. 1383

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Węgry, denar, ok. 1383

Węgry, denar, ok. 1383

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 20:44:40
178691
Opis: Węgry - Maria 1385-1395 (siostra Jadwigi, królowej Polski), denar, ok. 1383, Aw: Podwójny krzyż, MONETA MARIE, Rw: Gotycka litera M pod koroną, REGINE VNGARIE
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.43 g, patyna
Literatura: Huszár 566, Frynas H.26.5

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 184

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  60 zł