Węgry, brakteat, I poł. XIII w.

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 20:43:20
178692
Opis: Węgry - Bela IV Wielki 1235-1270, brakteat, I poł. XIII w., Głowa z długimi włosami w lewo, perełki na wale
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.33 g, patyna, na rewersie atramentem "2648"
Literatura: Huszar 192, Frynas H.18.51

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 126

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  135 zł
4)  105 zł
5)  90 zł