Niemcy, naśladownictwo denara typu kolońskiego, X/XI w.

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 7 000 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 20:33:40
178670
Opis: Niemcy - Dolna Lotaryngia - Kolonia- arcybiskupstwo, naśladownictwo denara typu kolońskiego, X/XI w., Aw: Krzyż grecki, w kątach po kulce, + OIXITHOIN, Rw: S / COLOIIIII(wstecznie) / CA
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.9 mm, 1.14 g, lekko gięty, ale ładny

Cena końcowa: 7 000 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 331

1)  7 000 zł
2)  6 800 zł
3)  320 zł
4)  280 zł