Niemcy, denar, X/XI w.

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Niemcy, denar, X/XI w.

Niemcy, denar, X/XI w.

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 20:31:40
178863
Opis: Niemcy - Bamberg - biskupstwo, denar, X/XI w., Aw: Budynek ze spiczastym dachem i dwiema wieżami, w dolnej części litera Z, legenda, Rw: Krzyż grecki, w każdym kącie kulka, legedna
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 19.9 mm, 0.80 g, patyna, rzadki
Literatura: Dbg 1752

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 135

1)  120 zł