Cesarstwo Rzymskie, follis, 307-310

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 20:26:40
178689
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Maksencjusz 306-312, follis, 307-310, Aquileia, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP C MAXENTIVS P F AVG , Rw: W sześciokolumnowej świątyni siedząca na wprost Roma, z głową w lewo, trzymająca glob i berło. z prawej strony tarcza, powyżej na frontonie znak X, CONSERV VRB SVAE, w odcinku AQΓ
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 24.9 mm, 5.87 g, ciemna patyna, bardzo ładna moneta
Literatura: RIC 121a

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 258

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  220 zł
4)  210 zł
5)  195 zł
6)  175 zł