Grecja i posthellenistyczne, brąz, I w. pne

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Rozpoczęcie: 15-04-2019 18:00
Zakończenie: 25-04-2019 20:05:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 20:05:20
178228
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Pantikapea, brąz, I w. pne, Aw: Głowa kobiety noszącej kalatos w prawo, Rw: Berło, KAI-ΣA/PE ΩN, znak kontrolny H
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 21.6 mm, 7.77 g, niedolany krążek
Literatura: RPC I 1936, Stanisławski 81

Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 101