Grecja i posthellenistyczne, brąz, IV-III w. pne

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 20:04:40
178222
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Pantikapea, brąz, IV-III w. pne, Aw: Ośmioramienna gwiazda, Rw: Trójnóg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 14.9 mm, 2.60 g
Literatura: SNG BM 161, SNG Cop. 48

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 101

1)  36 zł