Grecja i posthellenistyczne, brąz, III-II w. pne

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 20:04:00
178224
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Messembria, brąz, III-II w. pne, Aw: Głowa kobiety w diademie w prawo, Rw: Atena Promachos w lewo, ΜΕΣΑΜ ΒΡΙΑΝΩΝ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 21. 8 mm, 5.11 g
Literatura: SNG Cop. 660

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 160

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  50 zł