Grecja i posthellenistyczne, WYCOFANE - didrachma, koniec IV w. pne

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Rozpoczęcie: 15-04-2019 18:00
Zakończenie: 25-04-2019 20:03:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 20:03:00
178901
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Cyrenajka, WYCOFANE - didrachma, koniec IV w. pne, Kyrene, Aw: Głowa Karneiosa z rogiem Ammona w lewo, Rw: roślina Sylfion przedziela napis KY - PA, w prawym polu Imonogram IΠΟ,
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 21.4 mm, 7.26 g
Literatura: SNG Cop. 1239 var - bez zwiniętego węża w lewym polu rewersu, Müller 174

Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 938