Rosja, 5 rubli, 1868 СПБ HI

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Rosja, 5 rubli, 1868 СПБ HI

Rosja, 5 rubli, 1868 СПБ HI

Cena wylicytowana: 3 400 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 20:00:20
178841
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, 5 rubli, 1868 СПБ HI, Petersburg
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: złoto 6.50 g, minimalne uszkodzenia na rancie, ale pięknie zachowane
Literatura: Fr. 163, Bitkin 16

Cena końcowa: 3 400 zł
Cena wywoławcza: 2 700 zł
Cena szacunkowa: 4 500 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 810

1)  3 400 zł
2)  3 300 zł
3)  3 200 zł
4)  3 000 zł