Belgia, 5 franków, 1853

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Belgia, 5 franków, 1853

Belgia, 5 franków, 1853

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 21:50:00
177073
Opis: Belgia - Leopold I 1831-1865, 5 franków, 1853, Bruksela
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: niewielkie uszkodzenia obrzeża, ale ładnie zachowane, rzadkie
Literatura: Davenport 52, de Mey 80

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 208

1)  260 zł
2)  250 zł