Francja, żeton pamiątkowy, 1838

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2019 22:08:00
177380
Opis: Francja - Ludwik Filip I 1830-1848, żeton pamiątkowy, 1838, wybity z okazji otwarcia linii kolejowej z Paryża do Orleanu 7 lipca 1838
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 37 mm, srebro 23.24 g, patyna
Literatura: Wurzbach 7127

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 181

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  90 zł
4)  80 zł