Zakon Krzyżacki, brakteat guziczkowy, ok. 1297-1308

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2019 20:31:40
177127
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat guziczkowy, ok. 1297-1308, prostokąt, na każdym rogu kulka, w środku swobodna kulka
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.22 g, 14.5 mm, ciemna patyna
Literatura: BRP Prusy T7.1, W. 181

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 888

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  340 zł
4)  180 zł
5)  100 zł
6)  95 zł