Polska, denar krzyżowy

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, denar krzyżowy

Polska, denar krzyżowy

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2019 20:35:20
177148
Opis: Polska, denar krzyżowy, Aw: Krzyż grecki, w kątach cztery kulki lub pierścienie, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, w jednym kącie kulka, legenda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.03 g, 13.5 mm, patyna, rzadki typ monety, bardzo podobny do egzemplarzy znanych ze skarbu ze Słuszkowa
Literatura: CNP 858 (podobne), Adam Kędzierski - Czy istnieją denary krzyżowe Władysława Hermana, ryc. 4 (podobne)

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 1111

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  270 zł
4)  260 zł
5)  170 zł
6)  120 zł
7)  100 zł