Niemcy, talar, 1659

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, talar, 1659

Niemcy, talar, 1659

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2019 21:49:00
177564
Opis: Niemcy - Brunszwik-Lüneburg-Celle - Krystian Ludwik 1648-1665, talar, 1659, Clausthal, Aw: Koń w galopie w lewo, wokoło napis, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.48 g, lekko pęknięty krążek, delikatna patyna, bardzo ładny
Literatura: Dav. 6521

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 191

1)  920 zł
2)  900 zł