Niemcy, szóstak, 1686 BA

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, szóstak, 1686 BA

Niemcy, szóstak, 1686 BA

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2019 21:48:00
177721
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Fryderyk Wilhelm 1640-1688, szóstak, 1686 BA, Królewiec, końcówka napisu A.C & P.EL.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złotawa patyna
Literatura: Schrötter 1842, Neumann 11.120a

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 110

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł
4)  65 zł