Brytyjska Afryka Zachodnia, 1 pens, 1936

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2019 21:42:40
177366
Opis: Brytyjska Afryka Zachodnia - Edward VIII 1936, 1 pens, 1936, Birmingham
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, patyna
Literatura: KM 16

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 219

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  36 zł
4)  28 zł
5)  24 zł
6)  20 zł