Austria, talar, 1626

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Austria, talar, 1626

Austria, talar, 1626

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2019 21:41:20
177540
Opis: Austria - arcyksiążę Leopold V 1619-1632, talar, 1626, Hall, Aw: Półpostać w prawo, wokoło napis, Rw: Tarcza herbowa, wokoło napis
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.50 g, patyna, ładnie zachowany
Literatura: Dav. 3337; M.-T. 460

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 154

1)  700 zł
2)  680 zł
3)  660 zł
4)  640 zł
5)  620 zł
6)  600 zł