Śląsk, grosz, 1545

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Śląsk, grosz, 1545

Śląsk, grosz, 1545

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2019 21:29:00
177640
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Fryderyk II (1488)-1505-1547, grosz, 1545, Brzeg
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: subtelna patyna
Literatura: F.u.S. 1370

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 163

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  42 zł
4)  40 zł
5)  38 zł