Polska, żeton komunijny kościoła św. Trójcy, 1722

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2019 21:25:20
177400
Opis: Polska - Gdańsk, żeton komunijny kościoła św. Trójcy, 1722, Aw: Kielich z Najświętszym Sakramentem, z boków 17-22, w otoku AD ÆDEM SS: TRINITATIS; Rw: Chrystus na krzyżu, nad nim wstęga na której INRI
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ołów, 36.8 mm, 27.66 g, patyna
Literatura: CNG 737.II, Slg. Marienburg 8785

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 266

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  200 zł
4)  155 zł
5)  150 zł