Polska, żeton komunijny kościoła św. Katarzyny, 1564

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2019 21:24:40
177399
Opis: Polska - Gdańsk, żeton komunijny kościoła św. Katarzyny, 1564, Aw: Kielich z Najświętszym Sakramentem, z boków 15-64, w otoku AD S KATARINAM, Rw: Kielich z Najświętszym Sakramentem, z boków, AD S KATARINAM
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ołów, 39.5 mm, 33.87 g, patyna
Literatura: CNG 728.II, Slg. Marienburg 8775

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 268

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  150 zł