Polska, 2 złote, 1995

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 2 złote, 1995

Polska, 2 złote, 1995

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2019 21:23:00
177603
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety obiegowe, 2 złote, 1995, Warszawa, Pałac Królewski w Łazienkach
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, nakład 300.000 sztuk, subtelna patyna
Literatura: Parchimowicz 712

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 71

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  32 zł
4)  24 zł